admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOCNIK BUDOWLANY
pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Na Górze 7, 44-341 Skrbeńsko, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Obowiązki:
Mieszanie zaprawy murarskiej oraz klejów, podawanie materiałów na rusztowania, prace porządkowe na terenie budowy.

Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 15.00.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 200 PLN
wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego.

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: możliwość przyuczenia do pracy

Dane Pracodawcy
Gustyn Tomasz "GUSTAW-BUD"
Polska
śląskie
wodzisławski
Godów
Skrbeńsko Na Górze 7

tel.669953749

Telefon: 669953749