admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY
pomocniczy robotnik budowlany

Miaszczańska 9, 50-201 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Montaż suchej zabudowy, wykonywanie prac pomocnicznych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań, wykonywanie prac rozbiórkowych, przygotowywanie podłoży pod roboty wykończeniowe.
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Mieszczańska
160 h pracy w miesiącu, dyspozycyjność 8-16
w okresie poźniejszym możliwość umowy o pracę
Sala D

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: do 2 700 PLN
160 h

Opis

Wymagania
zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, 2 lata w zawodzie, znajomość ogólnych prac remontowo-budowlanych, rzetelność, systematyczność, dobra orgaznizacja pracy, pełna dyspozycyjność.
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
INFRACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Miaszczańska 9

tel.224124633

Telefon: 224124633