admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOC SERWISANTA
pozostali monterzy elektronicy i serwisanci urządzeń elektronicznych

Miejsce Pracy
41-407 Imielin, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Obowiązki:
kompleksowy remont maszyn CNC, prace warsztatowo-ślusarskie, malowanie maszyn farbami lakierniczymi, wymiana części, przygotowanie maszyn do transportu, pomoc przy rozładunku i załadunku maszyn w czasie transportu

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
2000 zł netto

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracach ślusarskich, malowanie farbami lakierniczymi,

Dane Pracodawcy
Laser-Machine Service
Polska
śląskie
bieruńsko-lędziński
Imielin
Imielin

tel.
email:m.cyganek@servicelaser.pl