admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOC KUCHENNA (O)
pomoc kuchenna

Krakowska 9, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Obowiązki:

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, poziom wykształcenia - bez znaczenia. Praca w Tarnowie od poniedziałku do niedzieli w godz. od 11.00-23.00 co drugi dzień (system równoważny); wynagrodzenie 2 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Hotel BRISTOL Tadeusz Nosek, 33-100 Tarnów, ul.: Krakowska 9, wcześniejszy kontakt tel.: 698 692 476 (w godz. 9.00-15.00)

Dane Pracodawcy
Hotel "BRISTOL" Tadeusz Nosek
Polska
małopolskie
m. Tarnów
Tarnów
Tarnów Krakowska 9

tel.698 692 476

Telefon: 698 692 476