admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOC KUCHENNA (O)
pomoc kuchenna

Do Huty 33, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Obowiązki:
praca przy produkcji garmażeryjnej

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: do 2 400 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: książeczka sanepidowska, wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane gastronomiczne, praca w Tarnowie w godz. od 7.00-19.00 ( co drugi dzień ), w soboty od 7.00-15.00, wynagrodzenie 2 400 zł brutto. Kontakt: Zbigniew Papiernik PAPITAR Firma Gastronomiczno-Handlowa ul. Do Huty 33, 33-100 Tarnów, wcześn. kontakt telefoniczny 14 625 98 01.

Dane Pracodawcy
Zbigniew Papiernik PAPITAR Firma Gastronomiczno-Handlowa
Polska
małopolskie
m. Tarnów
Tarnów
Tarnów Do Huty 33

tel.14625 98 01

Telefon: 14625 98 01