admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOC APTECZNA
pomoc apteczna

Chrobrego 1/2, 81-756 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie

Obowiązki:
przyjmowanie dostaw, sprawdzenie towaru pod kątem jakościowym i ilościowym, wykładanie towaru na półkach, utrzymywanie porządku w aptece, bieżące wykonywanie obowiązków zleconych przez kierownika apteki.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw","dyspozycyjność, praca w zespole
Inne wymagania: chęci do pracy, mile widziane doświadczenie w pracy z towarem.Miejsce pracy:Gdańsk Przymorze Jagiellońska oraz Sopot.Kontakt: 798 118 590 lub praca@aptekagemini.pl

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Apteka "GEMINI" Hütter Sp. z o.o.
Polska
pomorskie
m. Sopot
Sopot
Sopot Chrobrego 1/2

tel.798118590
email:praca@aptekagemini.pl

Telefon: 798118590