admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOC ADMINISTRACYJNA DS. KADROWYCH
technik prac biurowych*

Dubois Stanisława 12, 15-349 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Obowiązki:
obsługa komputera i programu KADRY, prowadzenie akt osobowych, sporządzanie grafików, harmonogramów i planów urlopów, przygotowywanie umów, sporządzanie świadectw pracy, przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: doświadczenie min. 2 lata, znajomośc spraw kadrowych, obowiązujących przepisów prawa pracy, obsługa komputera (program kadry), punktualność, kulturaalność

Dane Pracodawcy
Przedszkole Samorządowe Nr 64 pn "Akademia Jasia i Małgosi"
Polska
podlaskie
m. Białystok
Białystok
Białystok Dubois Stanisława 12

tel.857453050
email:przedszkole64@op.pl

>http://www.ps64.pl/

Telefon: 857453050