admin
14-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMIARY INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ
elektryk*

Gen. Władysława Andersa, 00-201 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: 30 - 60 PLN
wynagrodzenie godzinowe

Opis

Wymagania
zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: SEP-Dozór nad eksploatacją sieci i urządzeń elektronenergetycznych do 1 kV
Inne wymagania: Wymagania: umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych; uprawnienia SEP; miesiąc doświadczenia na stanowisku. Zakres obowiązków: wykonywanie pomiarów elektrycznych w budynkach wielorodzinnych. Praca w godzinach popołudniowych i wieczornych wg zleceń. Miejsce pracy Warszawa-śródmieście oraz wg zleceń na terenie Warszawy. Zgłoszenia mailowe: trygerdiak@op.pl lub telefoniczne: 533 203 195.
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 1

Dane Pracodawcy
SECAL TADEUSZ KOŁADCZYK
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Gen. Władysława Andersa

tel.533 203 195
email:trygerdiak@op.pl

Telefon: 533 203 195