admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POKOJOWA
pokojowa

Miejsce Pracy
WRZOSOWA 28A, 43-370 Szczyrk, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
obsługa gości hotelewych szczególnie z Rosji i Ukrainy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
języki: ukraiński, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy","rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
Inne wymagania: Inne : praca od pn do nd w godz. 7.00 -19.00 i 19.00-7.00 w równoważnym systemie czasu pracy w dni robocze i wolne. Wymagane doświadczenie, znaj. j. rosyjskiego lub ukraińskiego.

staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
CKiR ORLE GNIAZDO SZCZYRK SP.Z O.O.
Polska
śląskie
bielski
Szczyrk
Szczyrk WRZOSOWA 28A

tel.338197678

Telefon: 338197678