admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PIELĘGNIARKA
pielęgniarka

Karola Olszewskiego 21, 51-642 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Pielęgniarka do gabinetu zabiegowego + praca na recepcji + wsparcie innych poradnii. Umowa na czas określony, dwie zmiany, wg grafiku 7:30 - 18:00.
Kontakt z pracodawcą: 71 348 30 81

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 3 000 PLN

Opis

Wymagania
zawód: Pielęgniarka
wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe: średnie medyczne lub wyższe, staż pracy bez znaczenia, uprawnienia do szczepienia dzieci - wymóg konieczny

Dane Pracodawcy
Przychodnia na Biskupinie Sp. z o.o.
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Karola Olszewskiego 21

tel.71 348 30 81

Telefon: 71 348 30 81