admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PEDAGOG
pedagog

Wiśniowa 2A, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Obowiązki:
Diagnoza i opieka pedagogiczna nad wychowankami placówki, współpraca z rodziną biologiczną dziecka i innymi instytucjami sprawującymi opiekę nad dziećmi i rodziną typu: szkoła, opiekun praktyk zawodowych, sąd, ośrodki socjoterapii i ośrodki wychowawcze, prowadzenie dokumentacji dotyczącej podopiecznych zgodnie z wymogami ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, współpraca z Zespołem Wychowawczym.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: kurs: prawo jazdy kategorii B
Inne wymagania: Tytuł zawodowy magistra na kierunku pedagogika albo pedagogika specjalna, umiejętność prowadzenia samochodu w celach służbowych

Dane Pracodawcy
Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań"
Polska
śląskie
pszczyński
Pszczyna
Pszczyna Wiśniowa 2A

tel.32 449 35 10
email:dyrektor@cwdir.pl

Telefon: 32 449 35 10