admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PALACZ C.O.
palacz wodnych rusztowych kotłów centralnego ogrzewania

GŁÓWNA 51, 47-253 Landzmierz, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
Praca w charakterze palacza c.o. w wymiarze 1/4 etatu.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: wyk.podstawowe, kurs dla palaczy c.o. - świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji dla urządzeń: kotły wodne na paliwa stałe o mocy powyżej 50 kW wraz z urządzeniami pomocniczymi.
Praca na 1/4 etatu - różne godziny pracy - system zadaniowy

Dane Pracodawcy
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LANDZMIERZU
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
Landzmierz GŁÓWNA 51

tel.77 487 11 68
email:pspland@poczta.onet.pl

Telefon: 77 487 11 68