admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PAKOWACZ RĘCZNY
pakowacz ręczny

Szyb Walenty 91, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Obowiązki:
rozpakowywanie towaru i przygotowanie do dalszego procesu produkcji, liczenie, kompletowanie zamówienia (art reklamowe, dlugopisy)

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
brutto + premia frekwencyjna

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Wymagana dyspozycyjność, umiejętność liczenia, rozróżniania kolorów, zdolności manualne (pracodawca przeprowadza testy wstępne). Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, praca od pon - pt, dla chętnych możliowść pracy w weekendy

Dane Pracodawcy
"HR Work Force" Sp. z o. o.
Polska
śląskie
m. Ruda Śląska
Ruda Śląska
Ruda Śląska Szyb Walenty 91

tel.667 921 928

Telefon: 667 921 928