admin
14-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OSOBA SPRZĄTAJĄCA (O)
pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

Marii Dąbrowskiej 6, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Obowiązki:
osoba sprzątająca

Oferujemy:
Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
prośba pracodawcy

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie, osoba sprawna fizycznie, praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 13.00-21.00, wynagrodzenie 2 100 zł brutto. Kontakt: Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskich w Tarnowie, ul. M. Dąbrowskiej 6, 33-100 Tarnów w godz. 9.00-14.00 - sekretariat.

Dane Pracodawcy
Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskich w Tarnowie
Polska
małopolskie
m. Tarnów
Tarnów
Tarnów Marii Dąbrowskiej 6

tel.