admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OSOBA SPRZĄTAJĄCA (N)
pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

Miejsce Pracy
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Obowiązki:
Sprzątanie sal, sanitariatów, ciągów komunikacyjnych, mycie na mokro, dezynfekcja.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
Prośba pracodawy

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, książeczka sanepidowska lub gotowość do wyrobienia, szczepienie przeciw WZW, wykształcenie bez znaczenia. Zakres obowiązków: sprzątanie sal, sanitariatów, ciągów komunikacyjnych, mycie na mokro, dezynfekcja. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: I zmiana: 6.00 - 18.00, II zmiana: 18.00 - 6.00; wynagrodzenie: 2 100 zł brutto. Kontakt: wcześniejszy kontakt tel.: 510 013 680.

SANPRO CONSULTING BPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polska
małopolskie
m. Tarnów
Tarnów
Tarnów -

tel.510 013 680

Telefon: 510 013 680