admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OSOBA SPRZĄTAJĄCA (N)
sprzątaczka biurowa

Szarych Szeregów 2, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Obowiązki:
Sprzątanie biura

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
Prośba pracodawcy

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jdeną zmianę w godz.: 15.00 - 20.00 do uzgodnienia, możliwa praca w sobote; wynagrodzenie: 2 100 zł brutto. Kontakt: Expert Gruppe Mariusz Bryk; ul. Szarych Szeregów 2, 33-101 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 14 676 73 99; CV przesyłać na adres e-mail: biuro@expert-gruppe.pl

Dane Pracodawcy
Expert Gruppe Mariusz Bryk
Polska
małopolskie
m. Tarnów
Tarnów
Tarnów Szarych Szeregów 2

tel.14 676 73 99
email:biuro@expert-gruppe.pl

Telefon: 14 676 73 99