admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OSOBA DO PRODUKCJI OKIEN PCV I ALUMINIUM Z DOŚWIADCZENIEM LUB BEZ
operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych

Przemysłowa 6, 76-200 Głobino, powiat: słupski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Praca w jednej z dwóch nowoczesnych hal wzniesionych w 2008 lub 2014 roku. Pracodawca zapewnia: najnowocześniejsze maszyny ułatwiające produkcję, szkolenie wdrażające, atrakcyjne zarobki oraz system premiowania, Fasada jest zgranym zespołem, organizuje spotkania okolicznościowe oraz dba przyjazną atmosferę pracy.
Pracownik produkcji uczestniczy w tworzeniu okien wykonanych z PVC, drewna lub aluminium. Przydział do konkretnego etapu produkcji zostaje ustalony podczas rozmowy rekrutacyjnej lub pierwszego dnia po przyjęciu do pracy. Praca w godzinach: pn-pt 7:00 15:00/ 16:00 (w sezonie), sobota (w sezonie) 7 12.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: zdolności techniczne oraz manualne, dyspozycyjność i punktualność, umiejętność pracy grupowej, mile widziane doświadczenie w okuwaniu lub szkleniu okien.

Dane Pracodawcy
Fasada Windows u0026 Doors Sp. z o.o.
Polska
pomorskie
słupski
Słupsk
Głobino Przemysłowa 6

tel.
email:pl@fasada.eu