admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPIEKUNKA DZIECIĘCA
opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym

36-052 Nienadówka 696B, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
OPIEKA NAD DZIEĆMI W WIEKU DO LAT 3: KARMIENIE, UBIERANIE, ORGANIZOWANIE ZABAW, CZYNNOŚCI PIELĘGNACYJNO-HIGIENICZNE, NADZÓR PODCZAS ODPOCZYNKU.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: OPIEKUNKA DZIECIĘCA
Inne wymagania: Uprawnienie 1 : WYMAGANE STUDIA NA KIERUNKU: PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA LUB WCZESNOSZKOLNA
Uprawnienie 2 : ALBO UKOŃCZONY KURS OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ (280 GODZ.) -SKONTAKTUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE Z OSOBAMI POSIADAJĄCYMI ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE
Inne : PRYWATNY ŻŁOBEK MALUSZKOWO POSZUKUJE OPIEKUNKI DO DZIECI W WIEKU 6 M-CY DO 3 LAT. POSZUKUJEMY OSOBY CIEPŁEJ, UŚMIECHNIĘTEJ I KOCHAJĄCEJ MALUSZKI, ZAANGAŻOWANEJ W PRACĘ, WYKSZTAŁCONEJ POD KĄTEM OPIEKI NAD DZIECKIEM W WIEKI 0-3 LAT (PEDAGOG, PIELĘGNIARKA, POŁOŻNA, OPIEKUNKA DZIECIĘCA.
W MAILU PROSZĘ WPISAĆ: PRACA W NIENADÓWCE

staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
A2 SP. Z O. O.
Polska
podkarpackie
rzeszowski
Sokołów Małopolski
Nienadówka 696B

tel.
email:biuro@maluszkowo.com.pl