admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPIEKUN W ŻŁOBKU
opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym

Księcia Józefa, 30-243 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Obowiązki:
Opieka i edukacja grupy dzieci w wieku od 1 roku do 2,5 lat.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie do uzgodnienia

Opis

Wymagania
zawód: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
uprawanienia: Badania sanepid","kurs pierwszej pomocy
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne, doświadczenie zawodowe 1 rok, szkolenie pierwszej pomocy, badania sanepid
staż pracy ogółem: lata: 1

KONRAD SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ CENTRUM ROZWOJU DZIECKA POZYTYWKA
Polska
małopolskie
m. Kraków
Kraków
Kraków Księcia Józefa

tel.662 596 300
email:informacja@pozytywka.edu.pl
www.pozytywka.edu.pl

Telefon: 662 596 300