admin
14-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPIEKUN W SCHRONISKU DLA OSÓB BEZDOMNYCH
opiekun w domu pomocy społecznej*

Miejsce Pracy
64-611 Gościejewo 52, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
-pomoc i towarzyszenie w codziennych czynnościach mieszkańców,
-aktywizowanie mieszkańców do zwiększenia ich samodzielności życiowej,
-doradzanie w zakresie planowania wydatków lub sposobu spędzania czasu wolnego, -przeprowadzanie wywiadu i oględzin pod kątem ewentualnych zagrożeń związanych z przyjęciem do placówki (nietrzeźwość, urazy zagrażające zdrowiu i życiu itp.)- zgodnie z obowiązującymi w placówce procedurami przyjęć,
-przyjmowanie osób nowoprzybyłych do placówki,
-wpisywanie na listę mieszkańców oraz ich zakwaterowanie,
-pomoc w utrzymaniu higieny osobistej mieszkańców wymagających wspracia,
- pomoc w utrzymaniu pokojów w czystości, w tym zamiana pościeli (dotyczy osób wymagających wsparcia),
-regularna i systematyczna kontrola pokoi i innych pomieszczeń pod kątem czystości, gaszenia świateł i odbiorników telewizyjnych/ radiowych,
-sprawdzanie stanu zabezpieczenia przed kradzieżą (sprawdzania zamknięcia okien i drzwi oraz Ppoż. całego obiektu),
-prowadznie zeszytu raportów,
-mobilizowanie podopiecznego do sktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie jego zainteresowań
-udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia podopiecznego.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: -mile widziane każde doświadczenie w pracy z ludźmi,
-dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: markotgosciejewo@gmail.com,
-miejsce wykonywania pracy: Gościejewo,
-godziny pracy: 15-22 (godziny pracy do uzgodnienia), praca od poniedziałku do soboty popołudnia (szczegóły do uzgodnienia z pracodawcą), możliwa także umowa zlecenie - forma zatrudnienia do uzgodnienia z pracodawcą,
-na początku umowa na okres próbny z możliwością dłuższego zatrudnienia

Dane Pracodawcy
Dom dla Osób Bezdomnych i Najuboższych MONAR - MARKOT
Polska
wielkopolskie
obornicki
Rogoźno
Gościejewo 52

tel.67 26 84 932
email:markotgosciejewo@gmail.com

Telefon: 67 26 84 932