admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPIEKUN OSOBY STARSZEJ
opiekun osoby starszej*

Oś. Przyjaźni 1B, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Opieka pielęgnacyjna, usługi w gospodarstwie domowym, usługi opiekuńcze. Pracodawca na początek proponuje umowę zlecenie, a w dalszej kolejności umowę o pracę. Wynagrodzenie w całości do uzgodnienia w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata. Miejsce wykonywania pracy - praca w terenie, głównie u klienta w domu (teren pracy Wejherowo i okolice).

Oferujemy:
Umowa zlecenie

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
uprawanienia: prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: dyspozycyjność, wymagane udokumentowane doświadczenie min. 2 lata. wykształcenie min. zawodowe (pielęgniarstwo, opiekun medyczny, opiekun osób starszych)
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
RENROM Domowa Opieka Geriatryczna
Polska
pomorskie
wejherowski
Wejherowo
Wejherowo Oś. Przyjaźni 1B

tel.695-775-945

Telefon: 695-775-945