admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPIEKUN OSOBY STARSZEJ
opiekun osoby starszej*

Spacerowa 34, 84-218 Dąbrówka Wielka, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Opieka nad osobami starszymi i chorymi, pomoc przy czynnościach codziennych, higiena, pomoc w żywieniu, pomoc w poruszaniu się. Praca stacjonarna w systemie zmianowym 12/24 godz. Pracodawca jest otwarty również na nawiązanie współpracy na podstawie umowy zlecenia. Sposób aplikowania: telefonicznie 601-65-34-90 lub mailowo: ds-zw@wp.pl. Miejsce wykonywania pracy Dom Seniora Zielone Wzgórze.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Dane Pracodawcy
A.M.C. Mikołaj Markowski
Polska
pomorskie
wejherowski
Łęczyce
Dąbrówka Wielka Spacerowa 34

tel.601-65-34-90

Telefon: 601-65-34-90