admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPIEKUN MEDYCZNY
(NR 1333)
opiekun medyczny*

Ewy Szelburg-Zarembiny 19, 85-792 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
opieka nad osobą niesamodzielną, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, pomoc w higienie ciała, pomoc w zaspokojeniu czynności fizjologicznych, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa w trakcie wykonywania wszystkich czynności, zmiana bielizny pościelowej, wsparcie psychiczne i edukacyjne, pomoc w toalecie ciała, czesanie, ubieranie

1/2 etatu

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 1 458,21 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej, min. 80 godz. szkolenia z zakresu opieki nad osobami niesamodzielnymi bądź niepełnosprawnymi

Dane Pracodawcy
PROMEDICA GP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz Ewy Szelburg-Zarembiny 19

tel.