admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPIEKUN DZIECIĘCY W ŻŁOBKU R27/4627-1800/17
opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym

87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
sprawowanie opieki nad dziećmi, pomoc w czynnościach higienicznych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci, prowadzenie zajęć edukacyjnych

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
zawód: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: osoby z wykszt. średnim: posiadające kurs uprawniający do opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 (minimum 280 h), położna, pielęgniarka lub osoby z wykształceniem wyższym pedagogicznym o specjalizacji: pedagogika wczesnoszkolna, pedagogika przedszkolna, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, praca w godz.: 06:30-14:30, 08:00-16:00, 09:30-18:30

Dane Pracodawcy
PERSONA SYLWIA KRUCZYŃSKA
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Włocławek
Włocławek
Włocławek

tel.694-684-054
email:zlobek.elemelek@wp.pl

Telefon: 694-684-054