admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPIEKUN DZIECI NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH
opiekun dzieci na przejściach dla pieszych

ROBOTNICZA 5, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Zapewnienie uczniom bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię na przejściu dla pieszych.

Oferujemy:
Umowa o pracę w zastępstwie

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Ukończone szkolenie z zakresu wykonywania niektórych czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym wydane przez WORD w Kaliszu - możliwość odbycia wskazanego szkolenia w dniu 15.11.2017 w WORD w Kaliszu (pracodawca zwraca koszty szkolenia)

Dane Pracodawcy
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W KALISZU
Polska
wielkopolskie
m. Kalisz
Kalisz
Kalisz ROBOTNICZA 5

tel.62 757 46 07

Telefon: 62 757 46 07