admin
05-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR WYTWÓRNI MAS BITUMICZNYCH
operator urządzeń do produkcji mas bitumicznych

Miejsce Pracy
36-107 Przyłęk, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
Operator wytwórni mas bitumicznych

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 18 - 20 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie zawodowe o kierunku elektrycznym lub mechanicznym, znajomość obsługi komputera, mile widziane uprawnienia na ładowarki Klasa I, III, możliwość dokształcenia i opłacenia kursu.

Dane Pracodawcy
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. w Mielcu
Polska
podkarpackie
kolbuszowski
Niwiska
Przyłęk Korczaka 6a

tel.17 788 88 36
email:krystynakozdeba@prdmielec.pl

Telefon: 17 788 88 36