admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH.
kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Obowiązki:

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 39 PLN
Stawka 9,27 euro/ h plus dodatki za pracę w nocy i w święta

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
uprawanienia: kierowca wózków jezdniowych (wymagany staż - lata: 1)
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
EUROPA JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
świętokrzyskie
ostrowiecki
Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski UL. STANISŁAWA KUNICKIEGO 5 201

tel.663 055 887
email:beata.mlodozeniec@europajob.pl

Telefon: 663 055 887