admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/ MAGAZYNIER
kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Kościelna 10, 95-100 Dąbrówka Wielka, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Obowiązki:
dźwiganie powyżej 25 kg, prace przeładunkowe wózkiem czołowym na naczepach, transport wewnętrzny wózkami czołowymi, przygotowanie towaru wg specyfikacji

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: operator wózków widłowych
Inne wymagania: doświadczenie zawodowe przy pracach przeładunkowych na naczepach, mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach bocznych wysokiego składowania

Dane Pracodawcy
PARTNER Sp. z o. o. Sp. komandytowa
Polska
łódzkie
zgierski
Zgierz
Dąbrówka Wielka Kościelna 10

tel.603 302 370
email:biuro@partner-trade.com.pl

Telefon: 603 302 370