admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

POŁUDNIOWA 2, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Obowiązki:
kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
brutto

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz obsługa - wymiana butli gazowych

WARMIŃSKIE ZAKŁADY PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO SP. Z O.O. KWIDZYN
Polska
pomorskie
kwidzyński
Kwidzyn
Kwidzyn POŁUDNIOWA 2

tel.
email:jaroslaw.bednarek@wzpow.com.pl

>http://www.warzywakwidzyn.pl