admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR WÓZKA - 1771
kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Metalowców 14, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
składowanie wyprodukowanych elementów betonowych na placu, załadunek samochodu, obsługa wózka

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
do uzgodnienia + premia uznaniowa

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: hotelarstwo
uprawanienia: uprawnienia na wózki widłowe
Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, uprawnienia na wózki widłowe, dyspozycyjność, samodzieność, sumienność, odpowiedzialność, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
"PEBEK" SP. Z O. O.
Polska
dolnośląskie
świdnicki
Świdnica
Świdnica Metalowców 14

tel.74 852 06 34
email:wasowska@pebek.pl
www.pepek.pl

Telefon: 74 852 06 34