Litecoin Miner - Mine and Earn free LitecoinstartMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR WIERTNICY DO PRZEWIERTÓW STEROWANYCH
pozostali operatorzy sprzętu do robót ziemnych i urządzeń pokrewnych

Malinowa 8, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
wykonanie instalacji podziemnych przy wykorzystaniu technologii bezwykopowych, dotyczacych instalacji gazowych i wodociagowych

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
PODANA STAWKA JEST STAWKĄ PODSTAWOWĄ.

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
uprawanienia: Prawo jazdy kat. BE
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: doswiadczenie zawodowe w branży mechanicznej. PRACA W DELEGACJI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU . ZAPEWNIONE ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE. . MOZLIWOŚC ZDOBYCIA NOWEGO ZAWODU. CHĘĆ UCZESTNICZENIA W SZKOLENIACH.
staż pracy ogółem: lata: 1

Hydrowiert Przewierty Sterowane Przemysław Paszkowski Ostróda
Polska
warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Ostróda Malinowa 8

tel.512183976

Telefon: 512183976