admin
01-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR URZĄDZEŃ ROZDRABNIAJĄCYCH
operator urządzeń rozdrabniających

Św. Wawrzyńca 80, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Obowiązki:
Obsługa linii produkcyjnej, urządzeń rozdrabniających, załadunek cystern i samochodów ciężarowych.
Okres zatrudnienie w przypadku pracy na podstawie umowy: umowa na okres próbny 3 m-ce, kolejna umowa na czas określony 33 m-ce.
Miejsce wykonywania pracy: Orzesze
Praca w dniach i godzinach: pn-pt, 6-14, 14-22

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 14,26 - 17,83 PLN
zł brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: -wykształcenie min.zawodowe-dowolne

Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński Spółka Jawna
Polska
śląskie
mikołowski
Orzesze
Orzesze Św. Wawrzyńca 80

tel.32 221-30-87
email:bronislawski@jksm.pl

Telefon: 32 221-30-87