admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR SUWNICY
operator suwnic (suwnicowy)

Polcelanowa 25, 40-241 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Przewóz wyrobów gotowych, metalowych: siatki, pręty, kręgi walcówki.
- Wynagrodzenie: 16,00 zł brutto/godzinę. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + niektóre soboty. Wymagania: wykształcenie zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku operatora suwnicy. Wymagany kurs - wózek widłowy UDT, kurs wymiana butli gazowych, obsługa wózka widłowego. Kontakt osobisty (ul. Porcelanowa 25, 40-241 Katowice) lub telefoniczny (694-446-382) w godzinach 8:00-14:00.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 16 PLN
Wynagrodzenie: 16,00 zł brutto/godzinę. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku operatora suwnicy. Wymagany kurs - wózek widłowy UDT, kurs wymiana butli gazowych, obsługa wózka widłowego.

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
MATSERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Polcelanowa 25

tel.694-446-382

Telefon: 694-446-382