admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO (O)
operator sprzętu ciężkiego

Miejsce Pracy
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Obowiązki:

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 2 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie na stanowisku, uprawnienia koparki lub koparkoładowarki, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie na jedną zmianę w godz. 7.00-15.00, wynagrodzenie 2500 zł brutto. Kontakt: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A., ul. Spokojna 65, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 14688 22 66.

Dane Pracodawcy
"Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej" S.A.
Polska
małopolskie
m. Tarnów
Tarnów
Tarnów - 65

tel.14 688 22 66

Telefon: 14 688 22 66