admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR ROZŚCIEŁACZA DO ASFALTU
układacz nawierzchni drogowych

Miejsce Pracy
Nowa 93, 37-400 Nisko, powiat: niżański, woj: podkarpackie

Obowiązki:
Obsługa rozściełacza do asfaltu. Wymagane uprawnienia operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Uprawnienia operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych

staż pracy ogółem: lata: 1

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH:J.KORKOSZ - SPÓŁKA JAWNA
Polska
podkarpackie
niżański
Nisko
Nisko Nowa 93

tel.605292989, 158415101
email:pri-nisko@o2.pl

Telefon: 605292989, 158415101