admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR POMOCNICZY
operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Miejsce Pracy
05-100 Okunin 1, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, usuwanie drobnych usterek, kontrola jakości wytworzonego produktu.
Praca dwuzmianowa: 06.00-18.00 lub 18.00-06.00. Pracodawca organizuje płatny w wysokości 50 zł/miesięcznie dowóz pracowniczy.

Oferujemy:
Umowa na czas wyk. określonej pracy
Wynagrodzenie brutto: od 13,72 PLN
zł/h brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku.

Dane Pracodawcy
ADECCO POLAND Sp. z o.o.
Polska
mazowieckie
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
Okunin Plac Europejski 1

tel.695 060 665, 22 765 99 30
email:iwona.mysiakowska@adecco.pl

>http://www.adecco.pl/AboutAdecco/Pages/default.aspx

Telefon: 695 060 665, 22 765 99 30