admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR PLOTERA DRUKUJĄCEGO
technik informatyk*

Zachodnia 58/60, 42-230 Koniecpol, powiat: częstochowski, woj: śląskie

Obowiązki:
Przygotowywanie szablonów do krojenia zgodnie z zamówieniami na programie komputerowym.
Prawidłowe dobranie rozmiarów zleceń i drukowanie z plotera.( drukarka wielkoformatowa)
Analiza posiadanych szablonów w programie komputerowym i ewentualne zamawianie nowych.
Wykonywanie i projektowanie metek do produkcji.
Zamawianie niezbędnych materiałów do realizacji szablonów i metek. Przekazywanie szablonów na krojownię. Współpraca z brygadzistką na szwalni.
Dbanie o urządzenia komputerowe i stanowisko pracy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

ANEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polska
śląskie
częstochowski
Koniecpol
Koniecpol Zachodnia 58

tel.343551546

Telefon: 343551546