admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR PALETOWNI - OFPR/17/1990
pozostali magazynierzy i pokrewni

Firma NESTLE ul. Oleśnicka, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Obowiązki:
Prawidłowy proces palteyzacji zgodnie ze schematami
Przestrzeganie zasad i przepisów bhp i p.poż.
Dbałość o sprzęt i mienie zakładu
Deklaracja palet paletyzacji zgodnie z systemem komp

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
dodatki do wynagrodzenia i premie

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: sumienność, dokładność, estetyka","Uprawnienia na wózek widłowy","doświadczenie minimum 3 lata","książeczka sanitarno-epidemiologiczna","chęci do pracy

SANPRO INTERIM BPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polska
opolskie
namysłowski
Namysłów
Namysłów Firma NESTLE ul. Oleśnicka 118

tel.727-003-242
email:a.szpak@impel.pl
www.sanpro.impel.pl

Telefon: 727-003-242