admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR OBRABIAREK CNC
operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Dworcowa 25 , 43-382 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Obowiązki:
Obsługa obrabiarek skrawających CNC, dokonywanie pomiarów (obsługa suwmiarki i mikrometru). Praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej (Wapienica).

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku technicznym (mile widziane budowa maszyn lub obróbka skrawaniem), wymagany minimum rok doświadczenia na takim samym stanowisku lub szkolenie z zakresu obsługi obrabiarek CNC minimum 150 godzin. Konieczna umiejętność posługiwania się suwmiarką i mikrometrem, znajomość rysunku technicznego oraz posiadanie zdolności manualnych.
staż pracy ogółem: lata: 1

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE" "IGUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała Dworcowa 25

tel.
email:biuro@igum.pl