admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR MASZYN ODLEWNICZYCH
operator maszyn i urządzeń odlewniczych*

SZKOLNA 15, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
Obsługa maszyn odlewniczych zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i zasadami BHP. Produkcja detali aluminiowych dla branży motoryzacyjnej. Bieżące uzupełnianie dokumentacji wymaganej na stanowisku pracy (raporty produkcyjne). Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 2 400 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji, kontroli jakości lub logistyki","dyspozycyjność do pracy w systemie trzy zmianowym","chęć do podnoszenia kwalifikacji
Inne wymagania: Praca w systemie III zmianowym 6-14, 14-22, 22-6

Dane Pracodawcy
Randstad Polska
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle SZKOLNA 15

tel.693 470 594
email:agnieszka.wilhelm@randstad.pl

Telefon: 693 470 594