admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI MECHANICZNEJ
operator maszyn do obróbki skrawaniem

Magazynowa 33, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Obowiązki:
Obsługa obrabiarek CNC do obróbki skrawaniem:
Montaż materiału w uchwytach
Obróbka ręczna części (usuwanie ostrych krawędzi za pomocą nożyka,
fazowanie otworów)
Kontrola i pomiar części
Przygotowanie detali do wysyłki, kontrola wizualna obrabianych detali
Utrzymywanie stanowiska pracy w należytym porządku

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 12,5 PLN
brutto+ premia

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Podstawowa umiejętność obsługi maszyn, umiejętność posługiwania się środkami kontrolno-pomiarowymi, zdolności manualne. Poziom wykształcenia: zawodowe, mile widziane kierunkowe, Kierunek / specjalność: mile widziane obróbka skrawaniem

Dane Pracodawcy
"LEIBER-POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Ruda Śląska
Ruda Śląska
Ruda Śląska Magazynowa 33

tel.32 77-29-500
email:rekrutacja@leiber.com

Telefon: 32 77-29-500