admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ
pozostali operatorzy innych maszyn i urządzeń przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani

Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Obowiązki:
prace przy produkcji wiązek elektrycznych do samochodów

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 14 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Pracodawca zapewnia transport z Dąbrowy Tarnowskiej do Mielca , premia uznaniowa, premia za frekfencję , premia za polecenie pracownika 800 zł, Fundusz Socjalny . Okres zatrudnienia 3-mce okres próbny. Kontakt z pracodawcą telefoniczny 17 773 93 53 , prze e-mail rekrutacja_mielec@lear.com.
Miejsce wykonywania pracy Mielec.

Lear Corporation Poland II Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Polska
podkarpackie
mielecki
Mielec
Mielec Wojska Polskiego 3

tel.17 773 93 53
email:rekrutacja_mielec@lear.com

Telefon: 17 773 93 53