admin
16-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR ŁADOWARKI-ROBOTNIK DROGOWY-1670
operator ładowarki

Częstochowska 12, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
praca na sprzęcie typu ładowarka koparko-ładowarka, obsługa techniczna maszyny, wykonywanie prac budowlanych związanych z działalnością pracodawcy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
uprawanienia: operator koparko-ładowarki kl. III
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: wykształcenie minimum zawodowe techniczne,uprawnienia operatora ładowarki, koparko-ładowarki, prawo jazdy kat. B, doświadczenie na stanowisku minimum 3 lata
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
Polska
dolnośląskie
świdnicki
Świdnica
Świdnica Częstochowska 12

tel.74 852 00 61
email:kadry@budowaniedrog.pl

>http://www.budowaniedrog.pl/

Telefon: 74 852 00 61