admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR ŁADOWARKI
pozostali maszyniści i operatorzy maszyn i urządzeń dźwigowo-transportowych i pokrewni

Ku Ujściu 45, 80-549 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Obsługa ładowarki, załadunek materiałów sypkich (węgiel, eko groszek), prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji, codzienna obsługa maszyn.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: do 17,84 PLN
40 godzin tygodniowo
06.00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 pn-ndz

pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: operator koparkoładowarki
Inne wymagania: Wymagania: uprawnienia operatora koparko-ładowarki. Miejsce pracy: Gdańsk Przeróbka. Kontakt telefoniczny 606 403 607, lub e-mail: p.rozanski@synsrgio.pl.

Dane Pracodawcy
SYNERGIO GROUP SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Ku Ujściu 45

tel.606 403 607
email:p.rozanski@synsrgio.pl

Telefon: 606 403 607