admin
14-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI
operator koparko-ładowarki

ŻWIROWA 4, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Obowiązki:
obsługa koparko-ładowarki, przygotowanie stanowiska na terenie budowy, na drodze

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
brutto

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Operator koparko-ładowarki
Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, uprawnienia operatora koparko-ładowarki, gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE BUDOWNICTWA "ALFA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
pomorskie
kwidzyński
Kwidzyn
Kwidzyn ŻWIROWA 4

tel.55 279 36 80

>http://www.alfa.kwidzyn.pl

Telefon: 55 279 36 80