admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR KOPARKO - ŁADOWARKI
operator koparko-ładowarki

43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykonywanie robót ziemnych w firmie brukarskiej i na wynajem. Obsługa i konserwacja koparko-ładowarki CASE 580 T.
Praca na terenie Bielska-Białej i okolic. Umowa o pracę na okres próbny do 3 m-cy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Praca od pn. do pt. w godz.: 7.00-15.00.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: kurs operator koparkoładowarek wszystkich typów kl. III","kurs operatora koparko-ładowarki
Inne wymagania: Wymagane minimum 2 lata doświadczenia w wykonywaniu robót ziemnych, brak nałogów. Mile widziane doświadczenie przy pracach brukarskich.

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
BRUK Sylwester Dziatzko
Polska
śląskie
m. Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała 1411

tel.503163173
email:bruksd@poczta.onet.pl

Telefon: 503163173