admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI
operator koparko-ładowarki

43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Obowiązki:
Obsługa koparko-ładowarki przy pracach ziemnych. Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku na terenie Bielska-Białej i okolic.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: kurs operatora koparko-ładowarki - wszystkie typy - klasa trzecia
","kurs: prawo jazdy kategorii B","kurs operatora koparko-ładowarki
Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe (kierunek bez znaczenia), wymagane minimum 2 lata doświadczenia. Konieczne posiadanie uprawnień operatora koparko-ładowarki oraz prawa jazdy kat. "B".
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
FUMAR Techniki Bezwykopowe Wojciech Furtak
Polska
śląskie
m. Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała Czarna 8

tel.
email:biuro@fumar.com.pl