admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR KOPARKI
operator koparki

DĘBOGÓRSKA 22, 71-717 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
OBSŁUGA KOPARKI ORAZ INNE PRACE POMOCNICZE PRZY BUDOWIE SIECI GAZOWEJ;
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UPRAWNIENIA OPERATORA KOPARKI I SPRAWNA JEJ OBSŁUGA, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA NA SIECIACH INSTALACYJNYCH;
MIEJSCE PRACY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ O PRACĘ NA OKRES PRÓBNY

Oferujemy:
Umowa zlecenie

Opis

Wymagania
zawód: Operator koparki (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: OPERATOR KOPARKI (wymagany staż - lata: 1)","DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
SEGUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
zachodniopomorskie
m. Szczecin
Szczecin
Szczecin DĘBOGÓRSKA 22

tel.
email:biuro@segus.pl