admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR
operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Aleja Józefa Piłsudskiego 92, 41-303 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Obowiązki:
-nadzór nad procesem produkcyjnym
-obsługa maszyn

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
kwota brutto

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: ul: Piłsudskiego 92 wejście obok apteki głównej

na okresie próbnym zatrudnienie na 3 zmiany 6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00, po okresie próbnym system 4 brygadowy
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
Ananke Business Communication Sp. z o.o.
Polska
śląskie
m. Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza Aleja Józefa Piłsudskiego 92

tel.511 636 199
email:m.skowronek@leasingteam.pl

Telefon: 511 636 199