admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:OPERATOR CIĄGNIKA/ PRACOWNIK PORZĄDKOWY
pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

JEZIORAŃSKIEGO, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe; prawo jazdy kat. B lub T; prace porządkowe na terenie zewnętrznym, koszenie ręczne, obsługa ciągnika; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 2 350 PLN
brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: Prawo jazdy kategorii B
zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

Dane Pracodawcy
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "ARARAT" DARIUSZ KACZMARCZYK
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice JEZIORAŃSKIEGO

tel.500 237 876
email:sopniewska@dako-pt.com

Telefon: 500 237 876